1. Arı Sütü Üreticileri Toplantısı Yalova’da Yapıldı

Ülkemizin en bilinen Arı Sütü Üreticilerinden olan Kenan GİŞAN’ının verdiği bilgilere göre sektörümüz de bir ilk olarak Arı Sütü Üreticileri toplantısı yapılmış. Yalova’da yapılan toplantı hakkında kendisinin açıklamasını sizler ile paylaşıyoruz.

1. Arı Sütü Üreticileri toplantısını bugün 9:30 – 17:00 saatleri arasında Yalova Tarım ve Orman İl Müdürlüğü konferans solonunda yaptık. Umarım katılan arkadaşlar memnun kalmıştır.

Ben katılmayı istemiştim veya duysaydım katılırdım diyen arkadaşlar olabilir. Aslında toplantıya karar verirken 15-20 kişilik bir katılım ön görmüştük ve yuvarlak masa etrafında konuşuruz diye düşündük. Bir arkadaşımızın eskiden kurduğu Wahtsapp grubundakilerin katılımını düşündük. Katılmak isteyen arkadaşlar çok olunca toplantıyı konferans salonuna almak durumunda kaldık. Bu toplantıyı tecrübe paylaşımı olarak düşündüğümüz için sadece üreten arkadaşların katılması kararı toplu olarak alındı. Grupta Marmara ve Batı Karadeniz bölgesi arı sütü üreticileri olduğu için bu bölgedeki arkadaşlar katılım gösterdi.

Ben arı sütü üreticisiyim ben niye bu Whatsapp grubunda yokum diyenler olursa özelden mesaj atabilir. Arı sütü üretenler dışında üretmek isteyenler ve öğrenmek isteyenlerle ilgili 2 toplantı düşünülmekte olgunlaştığı zaman bunların zamanlarını facebook hesabımdan paylaşırım.

Hakkında arıcılık haber

Arıcılık Bilgi ve Haberlerini Derler ve Yayınlar

İlginizi Çekebilir

Lyson Türkiye Açılışına Davetlisiniz

LYSON Firması olarak TÜRKİYE’de de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Hizmet ağımızı genişleterek siz değerli arıcılarımıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir