WordApiExpo – Uluslararası Apiterapi, Apimedika, Apikültür ve Propolis Fuarı

WorldApiExpo’nun 5 büyük etkinliğinden biri olan TAB Arıcılık Zirvesi ve Çalıştayı, 26-27 Mart 2021 tarihlerinde ExpoNext Digicon dijital platformunda gerçekleşecek. Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği’nin üye il birliklerinin katılım göstereceği etkinlikte, arı yetiştiriciliği ve bal, balmumu, polen, propolis ve arı sütü gibi ürünlere ilişkin güncel bilgiler ve teknolojiler konuşulacak.

TAB Arıcılık Zirvesi ve Çalıştayı, Uluslararası Apimedica Kongresi, 4. Uluslararası Apiterapi Kongresi-IFA, 3. İnsan ve Arı Sağlığında Propolis Konferansı ve 2. Ulusal Apiterapi Kongresi olmak üzere 5 etkinliği tek çatı altında bir araya getiren WorldApiExpo, 30 Mart Dünya Apiterapi Günü haftasını da içine alarak 26 Mart – 4 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenecek.

T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Apiterapi Derneği, Uluslararası Apiterapi Federasyonu, Uluslararası Propolis Araştırma Grubu (IPRG), Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği (TAB) ve İstanbul Medipol Üniversitesi katkı ve destekleri; Ekspoturk organizasyonu ile yapılacak etkinlik 10 gün boyunca arıcılık ve bal üreticileri, bal ve bal yan ürünleri üreticileri, arıcılık ve bal üretim malzemeleri üreticileri ile ilaç ve yem katkıları, arı sağlığı, apiterapi, apimedikal, apikültür, propolis ürün ve teknolojileri üreticilerinin bir araya geleceği geniş bir katılımla sektör profesyonellerinin buluşmasına sahne olacak.

Program :
WorldApiExpo Açılış ve Protokol Konuşmaları (26 Mart 2021)
TAB Arıcılık Zirvesi ve Çalıştayı (Ulusal/Sektörel) (26-27 Mart 2021)
Uluslararası Apimedica Kongresi (Uluslararası / Türkçe-İngilizce) (27-28 Mart 2021)
4. Uluslararası Apiterapi Kongresi, IFA (Uluslararası / Türkçe-İngilizce) (29-31 Mart 2021)
3. İnsan ve Arı Sağlığında Propolis Konferansı (Uluslararası / Türkçe-İngilizce) (1-2 Nisan 2021)
2. Ulusal Apiterapi Kongresi (Ulusal/Sektörel) (3-4 Nisan 2021)
Değerlendirme Toplantıları, Sonuç Bildirileri ve Kapanış (4 Nisan 2021)

Hakkında arıcılık haber

Arıcılık Bilgi ve Haberlerini Derler ve Yayınlar

İlginizi Çekebilir

Lyson Türkiye Açılışına Davetlisiniz

LYSON Firması olarak TÜRKİYE’de de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Hizmet ağımızı genişleterek siz değerli arıcılarımıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir